Longboard kullanırken nasıl bir ayakkabı tercih etmeliyiz
Star 
Öncelikle bu konuda bir zorunluluk yok. Ancak belirli tarzda ayakkabılar bize daha çok konfor ve daha çok verim sağlar. Skate shoes adı altında satılan kaykay ayakkabıları sneaker gibi düz tabanı olan ve aynı zamanda eklem yerleri sert ve dayanıklı maddelerden oluşan korumalı ayakkabılardır .Gerek hissiyat gerekte konfor olarak gayet de verimli ayakkabılardır.
Eğer çok fazla bütçeniz yoksa uygun kaykay ayakkabıları da var. Eğer keyif için kayacaksanız düz tabanlı bir sneakerda işinizi fazlasıyla görür ama profesyonel düşünüyorsanız kesinlikle 
kaykay ayakkabısının faydasını da görürsünüz
Bir sürü bilindik markanın da kaykay ayakkabıları bulunmakta örnek olarak
Nike SB                                    
Adidas VS PACE
Puma Suade SS
Vans Chima Pro 2
Etnies Calli Vulc 
Supra Cuba
DC Trase
Uygun giyatlı olarakta 
Globe Lighthouse 
Oxelo Vulca 500
Yazıyı okuduğunuz için teşekkürler umarım faydalı olmuştur Angel
Bul
Son zamanlarda Vans Kyle Pro 2 görüyorum arkadaşlarımda, özellikle slip-on olanlar bana da mantıklı geliyor. Longboard freestyle hareketleri çalışırken bağcıklarım sürekli yırtılıyor bu slip-on ile böyle bir durum olacak mı bakalım bende sipariş ettim.   [Resim: cool.png]
Bul
Eğer kaykay yapıyorsanız vans slip on kullanmanızda fayda var. Bu ayakkabıların bağcıkları olmadığı için ayağınızı zımparaya sürttüğünüzde bağcıkların yırtılması problemiyle karşılaşmayacaksınız. Onun dışında longboardunuzu gündelik kullanıyorsanız herhangi bir düz tabanlı vans işinizi görecektir.
Bul

Hızlı Menü: